Rabu, 07 Maret 2012

Cnota jej drodze pielgrzymki i Umrah do Mekka, Arabia Saudyjska


Cnota jej drodze pielgrzymki i Umrah do Mekka, Arabia Saudyjska
Abu Hurayrah, powiedział, Proroka sal allahu alejhi ła sallam berkhutbah pośród nas, powiedział: "Jest obowiązkiem waszej pielgrzymki, a następnie zapłacić ubogich (pielgrzymka)." \
Wtedy nie ma, mówiąc: "Czy każdy rok, O Wysłannik Allaha?" Potem milczał, aż osoba dowiaduje się trzy razy, potem Proroka sal allahu alejhi ła sallam powiedział: "Jeśli powiem tak, z pewnością stać się odpowiedzialnością i na pewno nie będzie w stanie (zrobić). "

 
Potem powiedział: "Niech mnie jak ja Ciebie. Z całą pewnością, że zniszczył ludzi zanim to dużo prosić i wiele nie zgadzają się z ich Proroka. Gdybym zamówić coś do Ciebie, to laksanakanlah jak Ciebie. A jeśli ja czegoś zabronić, a następnie opuścić. "
I Slave Dzieciństwo Haji, Haji dla kobiet
Możliwość mogą być realizowane z dobrym zdrowiem i mieć coś całkiem odejść, więcej swoich potrzeb i potrzeb jego utrzymaniu, a także bezpieczne w jego podróżach.
Disyaratkannya zdrowe, oparte na hadis z Abbasem Ibn ', że kobieta z Khats'am powiedział: "O Wysłannik Allaha, zaprawdę mój ojciec został zobowiązany do zrobienia Hajj, kiedy był bardzo starzy ludzie, którzy nie mogą pozwolić sobie siedzieć w pojeździe, jeśli mogę menghajikannya?"

 
Powiedział: "Hajikanlah go." Jeśli chodzi o posiadanie czegoś zupełnie poza jego potrzeb i potrzeb jego utrzymaniu, oparta na słowach alejhi Proroka sal allahu sallam: "Wystarczy, że jeden grzesznik, który był marnować na jego utrzymaniu."
Wymaganego zabezpieczenia, ponieważ bez zabezpieczeń wymaga, aby Hajj jest niebezpieczny i jest to Szariat powinny zostać wyeliminowane. Pielgrzymka kobiet: Jeżeli spełnione są warunki, na zdolność kobiety, to musi iść do pielgrzymki w pełni jako mężczyźni.

 
To po prostu, że istnieją dodatkowe wymagania, które powinny towarzyszyć mąż lub mahram. Jeśli on nie rozumie, nazwał nie stać.
Miqat (lub czas określonych miejscach)
Każda osoba musi wykonać pielgrzymkowy Hajj i Umrah kombajnu, albo umrahnya wykonane w pierwszej kolejności, bo nie przyniósł zwierząt ofiarnych i tę pielgrzymkę tamattu 'lub' umrahnya wraz z pielgrzymki, bo przyniósł zwierzęta na ofiarę, a to jest qiran-Hajj.
Albo, że każda praca robił, miał się do poleceń Proroka sal allahu `alejhi ła sallam, choć tamattu" większy niż qiran, jak już wyjaśnione.
Następnie musimy wiedzieć, że ktoś jest w pielgrzymce qiran ifrad lub którzy nie wykonują zwierzęta muszą być ubite na nich nawet bertahallul z ihramnya kiedy circumambulate i sa'i.
Czasami nie znajdziesz wystarczająco dużo czasu na bertahallul z ihramnya, a potem zacznij rytuały pielgrzymki przed wukuf w 'Arafata zakończył. Dlatego ludzie, którzy berihram dla Hajj i qiran nie ifrad przynieść zwierząt ofiarnych może pozostać berihram nie bertahallul z ihramnya chyba po wrzuceniu Jumrah To Aqabah w dniu an-Nahr (10 Dhul Hijjah), jeśli nie czas na bertahallul i berihram powrócić do pielgrzymkiwystarczy.

Weź Manasik Hajimu ode mnie (charakter pielgrzymki Proroka sal allahu alejhi ła sallam)
Imam Muslim opowiadane przez Ja'far bin Muhammad sanadnya ojca powiedział: "Musimy spotkać Ja-piwnym bin 'Abdillah, poprosił o ludziach, którzy przyszli, podszedł do mnie, powiedziałem:" Jestem Muhammad bin Ali bin Husain ". Następnie wyreżyserował rękę do mojej głowy, do rozebrania i luarku sukienka moją bieliznę i włożył rękę między moje sutki, gdy byłem w tym momencie to nowy dorosłe dzieci.
Powiedział: "Witaj, synu mój brat, poproście, o cokolwiek chcecie." Zapytałem go, był ślepy w tym czasie. Czas na modlitwę przyszedł, stanął z diselimutkan odzieży (ciała), każdy strój włożyła go na ramionach i kończy poza ponownie, ponieważ odzież bardzo mało, a ona włożyła szalem ubrania wiszące drewniane, poprowadzi nas Potem powiedziałem,
"Opowiedz mi o Proroka pielgrzymek sal allahu` alejhi ła sallam ". On również napomknął z dziewięcioma palcami, i powiedział:" Zaprawdę Wysłannik Allaha sallaam laihi żyła (w Medynie), nie idź do pielgrzymki do dziewięciu lat, potem w dziesiątym roku został ogłoszony na halayak że Proroka alejhi ła sallam pójdzie wykonać hadżdż.
Haji-Sunna SunnaŁazienka po ihram: Na podstawie hadisów Zajd ibn Thabit że widział Proroka sal allahu `alejhi ła sallam następnie zmienił ubranie na ihram prysznicową.
Noszenie perfumy na ciele przed ihram: Na podstawie hadisów Aisza powiedziała: "Nigdy nie dał zapachów Proroka sal allahu` alejhi ła sallam do ihramnya przed tahallulnya berihram i circumambulate Kaaba wcześniej. "

 
Berihram szmatką ihram (albo góra lub dół), który jest biały przez hadisu Ibn 'Abbas powiedział, "Prorok sal allahu alejhi ła sallam odszedł od Medyny po czesanie włosy i położyć na oleju, następnie on i jego przyjaciel sobie przyjemność" i IZAR (top tkanina ihram i na dole). Biały disunnahkannya
na podstawie hadisów Ibn 'Abbas, że Prorok sal allahu alejhi ła sallam, powiedział: "nosić białe ubrania, białe ubrania są naprawdę najlepsze ubrania i kafankanlah tych z Was, którzy zginęli razem z nim." Modlitwa w Aqiq dolinę' dla ludzi, którzyprzez niego. Na podstawie hadisów z 'Umar powiedział: "Słyszałem Proroka sal allahu alejhi ła sallam powiedział w Valley' Aqiq:" Ostatniej nocy, posłaniec przybył do mojego Pana i powiedział: "modlitwa w tej błogosławionej doliny i powiedzieć (zamierzam) umrah w pielgrzymce ".
Filary, słupy z pielgrzymki, rzeczy, które są wymagane w hadż
Również w oparciu o hadis ATH-Tha-i, powiedział: "Poszedłem do Wysłannika Allaha sal allahu` alejhi ła sallam kiedy wyszedł w Muzdalifah modlić się, zapytałem go: "Wysłannik Allaha, pochodzę z gór podwójnym Thaya, to bym się słaby tungganganku , a ja również zostały wyczerpane, przez Boga nie odchodzę po górach jeden, ale zatrzymał się tam, jeśli dostanę Hajj? "

 
On odpowiedział. "Ci, którzy nas modlić się (w Muzdalifah) i pozostanie z nami aż w lewo, a przed, że naprawdę ma wukuf w 'Arafah na noc czy dzień, Hajj był doskonały, a on usunął brud". .
Pobyt w Muzdalifah do białego rana i modlić Shubuh tam, słowami on powiedział "Urwa na hadisów," Kto idzie za nasze modlitwy (w Muzdalifah), a następnie pozostanie z nami aż w lewo, a przed, że naprawdę ma wukuf w 'Arafah na noc czy dzień, Hajj był doskonały, a on usunął brud ".

Rzeczy, które Zakazane Kiedy Ihram
Bezprawne dla osoby, która berihram wykonaj następujące czynności: odzież Wear że jest szyte. Na podstawie hadisów Ibn 'Umar: "Ten człowiek zapytał:" Wysłannik Allaha, co ubrania powinny być noszone przez ludzi, którzy berihram "Powiedział:" Nie wolno nosić ubrania, szalik, spodnie, kapelusze i buty chyba kogoś, kto ma żadnych sandały? może on korzystać z butów, ale powinien odciąć dolną część kostki. I nie powinny nosić ubrania i rozprowadzić olej Za'faran Wojen ".

 
Dla ludzi, którzy nie mają ubrań oprócz spodni i butów otrzymało zwolnienia nosić spodnie i buty bez cięcia, na podstawie hadisów Ibn 'Abbas powiedział: "Słyszałem Proroka sal allahu` alejhi ła sallam berkhutbah w' Arafah,

 
"Ci, którzy nie mają kapcie powinien on włożył buty i tych, którzy nie mają IZAR ust ihram tkaniny) powinien nosić spodnie, dla tych, którzy berihram. '". Zamknij twarz i obie ręce na kobiety. Na podstawie hadisów Ibn 'Umar, że Prorok sal allahu alejhi ła sallam, powiedział: "Dla kobiet, które nie są dopuszczone do noszenia nikabu berihram (przód pokrywa / welon) i rękawice." On powinien zamknąć twarz, czy są ludzie, którzy przechodzili obok, w oparciu o hadis Hisham ibn 'Urwa z Fatima Bint Al-Mundhir, powiedział: "Zajmujemy się nasze twarze, gdy byliśmy razem berihram i Asma Bint Abi Bakr To al-Siddiq".
Rzeczy, które Anulowanie Haji, rzeczy w Second City Zakazanego Haram, w Typy Haji Dam
Te dwa święte miasta tego zakazu jest objawienie, które pochodzi od Allaha Subhanahu wa Ta'ala do proroka i Jego Posłańca, może modlitwy i pozdrowienia zawsze tercurahkan do obu.
 
Jeżeli oba miasta nazywane haram, a następnie są one Mekka i Medyna. Nie powinno być syar'i słowo haram absolutyzować z wyjątkiem tych dwóch miast, nie powinny być zakazane słowo w syar'i absolutyzować do meczetu Aksa, ani Masjid Ibrahima al-Khalil, ponieważ objawienie nazywa haram z wyjątkiem Mekki i Medyny.
Jest to prawne określenie, ludzki rozum nie odgrywa żadnej roli w tym zakresie. W dwóch z tych Haram zabronione pewne rzeczy, jeśli ktoś żyje w mieście, że nie należy robić rzeczy, które są zakazane lub ludzie, którzy przychodzą do odwiedzenia wykonać pielgrzymki, umrah lub do innych celów.
 
Rzeczy, które są zabronione w następujący sposób: zwierzęta i ptaki myśliwskie, Chase lub pomóc to zrobić.
Cięcie drzew i kolczasty, ale bardzo potrzebne i w nagłych przypadkach. Noszenie broni. Odkrycia na ziemi zbierając towary zakazane dla ludzi Mekka pielgrzymki. Jeśli chodzi o tych, którzy mieszkają gdzie można go podnieść, a następnie ogłosić go. Różnica między ludźmi, którzy pielgrzymek do ludzi, którzy tam mieszkają oczywiście.
U m r h
Proroka sal allahu `alejhi ła sallam To Umrah cztery razy w ciągu czterech lat, nigdy nie spełniony więcej niż jeden Umrah w jeden przelot. To nigdy nie zostało wykonane przez ludzi, którzy byli z nim od Sahaba.\Nigdy nie odnotowano, że jeden z nich menjamak dwa Umrah w jedną podróż, albo w czasie alejhi Proroka sal allahu sallam był żywy i po jego śmierci. Z wyjątkiem "Aisha podczas miesiączki w Hajj z Proroka sal allahu` alejhi ła sallam, kazał To Aisha, 'The braci Abdurrahman ibn Abi Bakr, aby towarzyszyć "Aisha się Tan'im do berihram dla Umrah. Dla "umrah Aisha pomyślał, że dołączył do pielgrzymki został odwołany, płakała, potem Proroka sal allahu alejhi ła sallam mengibur pozwalają umrah do niej.
Umrah odbywa się przez 'Aisha jest specjalnie dla' Aisha z tezą, że nigdy nie jest znany z jednego z jego przyjaciel, zarówno mężczyzn jak i kobiety, dokonujący Umrah po pielgrzymce z Tan'im, podobnie jak pracy "Aisha.
Religijne wizyta w mieście Madinah Al-Munawwarah 
Abu Huraira Allaha anhu stwierdził, że ten hadis jest nadal alejhi Proroka sal allahu sallam: "Oni nie powinni podróżować z wyjątkiem trzech meczetów: Święty Meczet, masjidku To, oraz Meczet Aksa." Od Abu Huraira Allaha anhu, powiedział:"Prorok sal allahu alejhi ła sallam, powiedział:" Modlitwa w masjidku jest lepsza niż tysiąc modlitw w innych meczetach oprócz świętego Meczetu ".

 
Specjalna cnota opętany przez szlachetnego Proroka Meczet, Meczet Masjid Aksa i chwałę Allaha Subhanahu wa Ta'ala trzech zalet tego meczetu i modlili się modlitwą w niej niż gdzie indziej. Każdy, kto przychodzi do odwiedzenia Proroka Meczet powinny pochodzić dostać nagrodę i zrealizować wezwanie alejhi Proroka sal allahu sallam, który opowiadał o wizycie i religijnych wizyta Proroka Meczet.

 
No-adab adab który poświęcony jest ten meczet trzech innych meczetów, ale zamieszanie, które mogą wystąpić w niektórych ludzi, w końcu set-adab adab specyficzne dla Proroka Meczet.To zamieszanie nigdy by się stało gdyby nie szlachetny Prorok pochowany w meczecie.
W celu zapewnienia tej sprawie jasne dla muzułmanów, gdy przybył do Medyny i chciał odwiedzić meczet Proroka, przyniesiemy Adab adab-religijnego wizyty w tym meczecie:
źródło: http://almanhaj.or.id

Pięć powodów, aby zarezerwować pokój w hotelu podczas podróży Hajj i Umrah w Arabii Saudyjskiej na Agoda.

Pięć powodów, aby zarezerwować pokój w hotelu podczas Hajj i Umrah wyjazdów dla miast Mekki, Medyny, Jeddah i innych miast w Arabii Saudyjskiej z Agoda klikają w reklamy po lewej stronie (po prawej) lub na dole tego artykułu lub w jednym takim blogu aetikel wymienionych poniżej:


 
Ponad 170.000 hoteli na całym świecie - więcej są dodawane każdego dnia
 
Trusted przez ponad 4.000.000 zadowolonych klientów
 
1,2 mln + hotel Agody klientów rocznie
 
Ponad 1000 bezpłatnych noclegów odkupił codziennie z punktów nagrody
 
Dzięki dostępności w ponad 22.000 miast na całym świecie
12 Hotele znalezione w Mekce City Center, 12 Dostępny

 
zUSD 293za noc Moevenpick Hotel & Residence Hajar Wieża MakkahAbraj Al Bait króla Abdul Aziz Brama P.O. Box 17 700, Mecca / Makkah 8.1based Fantastic 21 955 na 86 opinii

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumPołożony w samym sercu religii Mekki, 5-luksusowy hotel, który oferuje eleganckie pokoje, apartamenty i apartamenty mieszkalne, specjalnie zaprojektowane dla osób do ...To miejsce jest blisko Haram, sklepów i restauracji. Hotel jest wyposażony w system dźwięku, który słychać Azan i modlitwy od Wielkiego Meczetu ...Zahrul, Malezja 09 lutego 2012


 
zUSD 547za noc Makkah Hilton TowersPO Box 844, Mecca / Makkah Fantastic 8.5based na 66 opinii

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumZ 599 pokojami, hotel ten oferuje wszelkie udogodnienia i usługi jakich można oczekiwać od hotelu 4-gwiazdkowego.Goście znajdą DVD / CD player, aneks kuchenny, film w oczekiwaniu w. ..Rezerwacje Śniadanie są prawdziwe i niesamowite ...Abdulnasser, Katar 27 grudnia 2011


 
zUSD 1067Raffles Makkah Pałac nocąP.O. Box 1281, Oum Al-Qura St, Mecca / Makkah +21 955 Wielki 9.5based na 7 opinie

  
Hotel Area: Śródmieście Mekka Wi-FiKażdy z 209 pokoi w 5-gwiazdkowego hotelu posiada dobre wspaniałe udogodnienia. Każdy pokój w hotelu oferuje gościom klimatyzacja, Pokoje dla niepalących, szlafroki.Kawiarnia, ...bardzo nowy i jest siedem gwiazd i polecam każdemu, kto chce iść do ommra zabrać tylko ten hotel ...Ahmed, Zjednoczone Emiraty Arabskie 15 stycznia 2012


 
zUSD 53za noc Hotel Mercure HibatullahUm Al Qura Ulica Al Hafayer POBOX 51 177, Ibrahim Al Khalil Street, Mekka / Mekka 6.0based powyżej średniej podstawie 2 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumUsiądź wygodnie i zrelaksuj się w jednym z hoteli 381 pokoje, wszystkie zaprojektowane z gościom komfort w niepełnosprawnych pikiran.Para znajdzie telewizji, pokoje dla niepalących, mini bar czekają w każdy ...

 
zUSD 293za noc Hotel Hilton MakkahPo Box 844, Mecca / Makkah Fantastic 8.9based podstawie 21 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumWszystkie pokoje posiadają biurko, suszarka do włosów,-filmowymi, a także inne udogodnienia. Goście będą mieli obiekty hotelowe i usługi obejmują sale konferencyjne, sklepy, ...serwis i po prostu infront of Ka "ba ...Syafuan, Indonezja 21 lutego 2012


 
zUSD 154za noc White Palace HotelAl Shamia, Mecca / Makkah 2.0based otrzymał podstawie 1 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumZawarta we wszystkich pokojach TV, prysznic, oddzielny prysznic i wanna, mini bar. Pralnia / pralnia chemiczna, sklep, 24 godzin room service to tylko niektóre z dodatkowych wygód, które znajdziesz ...

 
zUSD 347za noc Makkah Clock Królewskiej Wieży Hotel FairmontKról Abdul Aziz Endowment, Mecca / Makkah Fantastic 8.4based podstawie 15 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumWszystkie pokoje są deski do prasowania, suszarka do włosów, sejf w pokoju, biurko w każdym pokoju. Restauracja, pralnia / czyszczenie chemiczne, 24 godzin room service to tylko niektóre dodatkowe ...wielki bufet, widok Kaaba był miły ...Reem, Kuwejt 17 stycznia 2012


 
zUSD 203za noc Hotel Al ShohadaP.O. Box 10 056, Mecca / Makkah, średnio. 5.7based podstawie 1 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumWszystko zrobić hotelem jest wokół gościa doświadczenia, zapewniając komfort i relaks. Al rezerwacji hoteli w Mekka Shohada / Makkah proste przy użyciu naszego bezpiecznego ...

 
zUSD 1333za noc Al Maqam Obudowa Center HotelAjyad Street, Mecca / Makkah 3.7based otrzymał podstawie 1 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumWszystkie pokoje posiadają łazienkę, kawa / herbata, telewizja satelitarna / kablowa, sejf i inne udogodnienia. Dla komfortu i wygody gości, znajdą Państwo również pranie ...

 
zUSD 24za noc Hotel Plaza Mobark 2Al Mesflah - Ibrahim Al Khalil Street, Mekka / Mekka 3.8based otrzymał podstawie 2 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumNiektóre z funkcji będziesz cieszyć się telewizja satelitarna / kablowa, mini bar, klimatyzacja. Aby goście czują się bardziej kompletna, Mecca / Makkah hotel oferuje centrum biznesowe, ...

 
zUSD 227za noc Dar Al Eiman Royal HotelAjyad Street, Mecca / Makkah Fantastic 8.4based podstawie 19 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumBiuro, w barach pokojowej, mini, suszarki do włosów są wśród udogodnienia goście znajdą w każdym pokoju. Hotel oferuje usługę restauracja, pralnia / pranie chemiczne, zapisywanie jako część ...Bardzo clost do Haram,, serwisowany wiele miejsc żywności i sklepy ...Hajsam, Kanada 13 grudnia 2011


 
zUSD 293za noc Al Marwa Rayhaan by Rotana Hotel MekkiAbraj Al Bait, Ajyad Street, Mecca / Makkah Very Good 7.9based podstawie 20 opinii

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumW każdym pokoju między innymi udogodnieniami, suszarka do włosów, deska do prasowania, biurko, szlafroki. Inne funkcje w hotelu obejmują usługi restauracja, pralnia / pranie chemiczne, 24 godziny ...

10 hotele znalezione w pobliżu Al-Masjid al-Haram (w promieniu 1 km Meczet), 10 Dostępny

 
zUSD 1067Raffles Makkah Pałac nocąP.O. Box 1281, Oum Al-Qura St, Mecca / Makkah +21 955 (0.26 mil od Al-Masjid al-Haram meczecie) Wielka 9.5based na 7 opinie

  
Hotel Area: Śródmieście Mekka Wi-FiKażdy z 209 pokoi w 5-gwiazdkowego hotelu posiada dobre wspaniałe udogodnienia. Każdy pokój w hotelu oferuje gościom klimatyzacja, Pokoje dla niepalących, szlafroki.Kawiarnia, ...bardzo nowy i jest siedem gwiazd i polecam każdemu, kto chce iść do ommra zabrać tylko ten hotel ...Ahmed, Zjednoczone Emiraty Arabskie 15 stycznia 2012


 
zUSD 293za noc Hotel Hilton MakkahPo Box 844, Mecca / Makkah (0.27 mil od Al-Masjid al-Haram Meczet) Fantastic 8.9based podstawie 21 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumWszystkie pokoje posiadają biurko, suszarka do włosów,-filmowymi, a także inne udogodnienia. Goście będą mieli obiekty hotelowe i usługi obejmują sale konferencyjne, sklepy, ...serwis i po prostu infront of Ka "ba ...Syafuan, Indonezja 21 lutego 2012


 
zUSD 227za noc Dar Al Eiman Royal HotelAjyad Street, Mecca / Makkah (0.28 mil od Al-Masjid al-Haram meczecie) Fantastyczne 8.4based podstawie 19 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumBiuro, w barach pokojowej, mini, suszarki do włosów są wśród udogodnienia goście znajdą w każdym pokoju. Hotel oferuje usługę restauracja, pralnia / pranie chemiczne, zapisywanie jako część ...Bardzo clost do Haram,, serwisowany wiele miejsc żywności i sklepy ...Hajsam, Kanada 13 grudnia 2011


 
zUSD 1333za noc Al Maqam Obudowa Center HotelAjyad Street, Mecca / Makkah (0.31 mil od Al-Masjid al-Haram meczecie) Dopuszczalne 3.7based podstawie 1 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumWszystkie pokoje posiadają łazienkę, kawa / herbata, telewizja satelitarna / kablowa, sejf i inne udogodnienia. Dla komfortu i wygody gości, znajdą Państwo również pranie ...

 
zUSD 293za noc Moevenpick Hotel & Residence Hajar Wieża MakkahAbraj Al Bait króla Abdul Aziz Brama P.O. Box 17 700, Mecca / Makkah 21 955 (0.32 mil od Al-Masjid al-Haram Meczet) Fantastic 8.1based na 86 opinii

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumPołożony w samym sercu religii Mekki, 5-luksusowy hotel, który oferuje eleganckie pokoje, apartamenty i apartamenty mieszkalne, specjalnie zaprojektowane dla osób do ...To miejsce jest blisko Haram, sklepów i restauracji. Hotel jest wyposażony w system dźwięku, który słychać Azan i modlitwy od Wielkiego Meczetu ...Zahrul, Malezja 09 lutego 2012


 
zUSD 347za noc Makkah Clock Królewskiej Wieży Hotel FairmontKról Abdul Aziz Endowment, Mecca / Makkah (0,33 km od Al-Masjid al-Haram meczecie) Fantastyczne 8.4based podstawie 15 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumWszystkie pokoje są deski do prasowania, suszarka do włosów, sejf w pokoju, biurko w każdym pokoju. Restauracja, pralnia / czyszczenie chemiczne, 24 godzin room service to tylko niektóre dodatkowe ...wielki bufet, widok Kaaba był miły ...Reem, Kuwejt 17 stycznia 2012


 
zUSD 293za noc Al Marwa Rayhaan by Rotana Hotel MekkiAbraj Al Bait, Ajyad Street, Mecca / Makkah (0,33 km od Al-Masjid al-Haram Meczet) Bardzo dobry 7.9based podstawie 20 opinii

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumW każdym pokoju między innymi udogodnieniami, suszarka do włosów, deska do prasowania, biurko, szlafroki. Inne funkcje w hotelu obejmują usługi restauracja, pralnia / pranie chemiczne, 24 godziny ...

 
zUSD 547za noc Makkah Hilton TowersPO Box 844, Mecca / Makkah (0.38 mil od Al-Masjid al-Haram Meczet) Fantastic 8.5based na 66 opinii

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumZ 599 pokojami, hotel ten oferuje wszelkie udogodnienia i usługi jakich można oczekiwać od hotelu 4-gwiazdkowego.Goście znajdą DVD / CD player, aneks kuchenny, film w oczekiwaniu w. ..Rezerwacje Śniadanie są prawdziwe i niesamowite ...Abdulnasser, Katar 27 grudnia 2011


 
zUSD 154za noc White Palace HotelAl Shamia, Mecca / Makkah (0,69 km od Al-Masjid al-Haram meczecie) Dopuszczalne 2.0based podstawie 1 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumZawarta we wszystkich pokojach TV, prysznic, oddzielny prysznic i wanna, mini bar. Pralnia / pralnia chemiczna, sklep, 24 godzin room service to tylko niektóre z dodatkowych wygód, które znajdziesz ...

 
zUSD 203za noc Hotel Al ShohadaP.O. Box 10 056, Mekka / Mekka., (0,83 km od Al-Masjid al-Haram Meczet) powyżej średniej 5.7based podstawie 1 recenzji

  
Hotel Area: Miasto Mekka centrumWszystko zrobić hotelem jest wokół gościa doświadczenia, zapewniając komfort i relaks. Al rezerwacji hoteli w Mekka Shohada / Makkah proste poprzez nasz bezpieczny.
21 Znalezione hotele w Medynie / Medyny, 1 Dostępny

 
zUSD 240za noc Hilton MedynieKing Fahd Droga P.O. Al Madina Box Mounawara 3939, Medina / Medina Very Good 8.0based na 10 opinii

  
Hotel Powierzchnia: Medina City CenterGoście znajdą wszystkie najlepsze obiekty w każdym z 340 pokoi w 3-gwiazdkowego hotelu. Każda suszarka do włosów pokój, biurko, klimatyzacja, codzienna prasa. Jest ...Położenie w pobliżu Nabawi, komfortowych pokojach ...Zahrul, Malezja 05 lutego 2012


 
zUSD 107za noc Villa w MedynieNorth Central Area, Medina, Arabia Saudyjska, Medina / Medina Very Good 7.7based na 12 opinii

  
Hotel Powierzchnia: Medina City CenterNiektóre z funkcji będziesz cieszyć się pokoje dla niepalących, w sejf, deska do prasowania, biurko. Ekskluzywne piętro, winda, 24 godzin room service to tylko niektóre z dodatkowych wygód tobie ...Czysty i schludny. Przyjmowanie mówi rozsądną języka angielskiego ...Syed, Kanada 15 lutego 2012


 
zUSD 1813za noc Hotel Al Madinah CromaZachód Central Area, Medina / Medina Fun 6.6based podstawie 3 recenzji

  
Hotel Powierzchnia: Medina City CenterGoście znajdą suszarkę do włosów, codzienna prasa, sejf w pokoju w każdym kamar.Selain poczekalni, nieruchomość w Medynie / Medina posiada pralnia / pranie chemiczne, ekskluzywne piętro, ...

 
zUSD 127za noc Al Ansar Golden HotelNaprzeciwko Świętego Meczetu, Northern Central Area, Medina / Medina Nowość!Oceń wkrótce
  
Hotel Powierzchnia: Medina City CenterDogodna lokalizacja, oddany personel i pierwszorzędne udogodnienia czynią ten hotel lubiany przez turystów. Dokonaj rezerwacji w Al Ansar Golden Hotel Medina / Madinah proste ...

 
zUSD 133Madinah Marriott Hotel za nocKing Faisal Street, Western Prowincji, Medina / Medina Dobre 7.3based na 14 opinii

  
Hotel Powierzchnia: Medina City CenterGoście znajdą klimatyzacja, pokoje dla niepalących, Telewizja czeka w każdym pokoju. Restauracje, sklepy, 24 godzin room service, Business Center to tylko niektóre z dodatkowych wygód tobie ...

 
zUSD 160Dyar za noc Empire HotelKing Fahad Street, Medina / Medina Nowość!Oceń wkrótce
  
Hotel Area: InneAby goście czują się komfortowo, wszystkie pokoje wyposażone są w pokoje dla niepalących, codzienna prasa, suszarka do włosów. Inne funkcje w hotelu znajduje się restauracja, winda, sala 24 godziny ...
47 Hotele znalezione w Jeddah, 3 Dostępny

 
zUSD 184za noc Al Hamra Hotel Zarządzane przez PullmanaPalestyńska ulica, PO Box 7375, Jeddah Dobre 7.0based podstawie 8 recenzji

  
Hotel Area: Regionalne FalastinZawarte w całym domu, pokoje, deska do prasowania, pokoje dla niepalących. 24-godzinny room service, restauracje, sklepy to tylko niektóre z dodatkowych wygód, które znajdziesz w Jeddah ...

 
zUSD 97za noc Holiday Inn Jeddah Al Salam HotelKing Khaled św PO Box 6582 Makkah Road, Jeddah 5.8based powyżej średniej na 14 opinii

  
Hotel Powierzchnia: Jeddah City CenterWszystkie pokoje wyposażone są w sejf, deska do prasowania, codzienna prasa, klimatyzację i inne udogodnienia. Inne funkcje w hotelu obejmują centrum biznesowe, pokój konferencyjny, ...Lokalizacja - idealne dla osób podróżujących w interesach ...Norhanirus, Malezja 06 lutego 2012


 
zUSD 280za noc Jeddah Hilton HotelAl Corniche Road, PO Box 21 +362 128 428 Jeddah Al Shati okręg królestwa Arabii Saudyjskiej, Jeddah Very Good 7.7based podstawie 25 recenzji

  
Hotel Powierzchnia: Jeddah PrzedmieściaGoście znajdą wszystkie najlepsze obiekty w każdym z 388 pokoi w 5-gwiazdkowym pokoju hotelowym ma populer.Semua biurko, szlafroki, w-filmowymi, pokoje dla niepalących, a także ...

 
zUSD 232za noc Radisson SAS Royal Suite Hotel - JeddahMadina Road, Jeddah Very Good 7.7based na 5 opinie

  
Hotel Area: Nahdah obszarAby goście czują się komfortowo, wszystkie pokoje wyposażone są w pokoje dla niepalących, codzienna prasa, AC. Excellent hotel w Jeddah posiada także 24-godzinny room service, ...

 
zUSD 427Rosewood Corniche Hotel za nocCorniche Road, Jeddah 48 122 9.0based Fantastic z dnia 8 opinii

  
Hotel Area: InneKażdy z 127 pokoi w 5-gwiazdkowym hotelu obaj mają doskonałe wyposażenie. Zawarta we wszystkich pokojach TV, dostęp do internetu -, bezprzewodowego w pokoju, dostęp do internetu - ...

 
zUSD 267za noc Hotel Intercontinental JeddahCorniche Al Hamra, Jeddah Fun 6.8based podstawie 3 recenzji

  
Hotel Area: Obszary WybrzeżeGoście znajdą w sejf, biurko, klimatyzację oczekiwania w każdym pokoju. Można również znaleźć w hotelowej restauracji, pokój konferencyjny, sklepy. Hotel zapewnia lepszy ...

 
zUSD 257za noc Crowne Plaza HotelAl-Corniche Al Hamra District, Jeddah Fantastic 8.3based podstawie 8 recenzji

  
Hotel Area: Obszary WybrzeżeKażdy z 226 pokoi w tym 5-gwiazdkowego hotelu posiada wszystkie udogodnienia w funkcji rumah.Beberapa będziesz cieszyć się suszarka do włosów, dostęp do internetu - LAN, powietrze ...

 
zUSD 147za noc Radisson Blu Hotel JeddahMedina Droga POBox 8483 Jeddah, Jeddah 21 482 Very Good 8.0based na 12 opinii

  
Hotel Area: InneUsiądź wygodnie i zrelaksuj się w jednym z 292 pokoi hotelowych, wszystkie zaprojektowane z gościom komfort w funkcji pikiran.Beberapa będziesz cieszyć się klimatyzacja, dostęp do internetu -, LAN ...bardzo dogodna lokalizacja oraz dobre zaplecze biznesowe ....David, Australia 14 stycznia 2012


 
zUSD 74za noc Golden Tulip Hotel JeddahAirport Road, PO Box 2559 Jeddah +21 461 Arabia Saudyjska, Jeddah otrzymał 5.0based podstawie 3 recenzji

  
Hotel Area: LotniskoStopa jest nowoczesny obiekt w centrum Jeddah, który szczyci się wiele udogodnień. Hotel posiada idealną lokalizację dla turystów, w pobliżu plaży i tylko ...

 
zUSD 547za noc Waldorf Astoria Qasr Al SharqNorth Corniche Road, Jeddah Fantastic 8.8based podstawie 2 recenzji

  
Hotel Powierzchnia: Jeddah City CenterCzy w interesach lub wakacje, każdy z 38 pokoi w 5-gwiazdkowym hotelu, Waldorf Astoria Qasr Al Sharq ma pomóc gościom zrelaksować się w komforcie i pokoju Dostęp do Internetu gaya.Setiap ...

 
zUSD 213za noc Movenpick Hotel JeddahPO Box 2109 Madina Road, Jeddah Very Good 7.8based na 14 opinii

  
Hotel Powierzchnia: Jeddah City CenterUsiądź wygodnie i zrelaksuj się w jednym z hoteli 124 pokoje, wszystkie zaprojektowane z gościom komfort w pikiran.Untuk sprawiają, że goście czują się komfortowo, wszystkie pokoje wyposażone we włosach pokojowej, ...

 
zUSD 106za noc Red Sea Palace HotelKing Abdulaziz Road, PO Box 824 21 421 Jeddah Arabia Saudyjska, Jeddah Dobre 7.0based na 7 opinie

  
Hotel Area: LotniskoCo lepsze hotelu do stosowania jako baza do zwiedzania od Jeddah Red Sea Palace Hotel, położonym w samym sercu miasta? Właściwość ta jest idealnym miejscem dla miłośników zakupów, znajdujących się ...

 
zUSD 129za noc Makarim wsi AnnakheelNa północ do nienawiści, Jeddah Fun 6.5based na 6 opinii

  
Hotel Area: InneKażdy prysznic, balkon / taras, mini bar, telewizja satelitarna / kablowa. Excellent hotel w Jeddah posiada także pralnia / pranie chemiczne, sklep, pokój konferencyjny, ...

 
zUSD 138za noc Ramada Continental Hotel JeddahPalestyna Street, Jeddah 21 472 Very Good 7.7based na 5 opinie

  
Hotel Area: InneKażdy pokój w hotelu oferuje gościom prysznic, telewizor, pokoje dla niepalących. Goście będą mieli Udogodnienia i usługi, w tym restauracji, spotkanie ...

 
zUSD 92za noc Apartament Ewa Safari HotelAlsalama Dist. -Madina Al-Quraish Bridge Road, zabawa Jeddah 6.2based podstawie 3 recenzji

  
Hotel Area: InneAby goście czują się komfortowo, wszystkie pokoje posiadają telewizor, klimatyzacja, deska do prasowania. Inne funkcje w hotelu obejmują winda, centrum biznesowe, sala 24 godziny ...

 
zUSD 240za noc Jeddah Elaf Hotel Red Sea MallCorniche Road, Jeddah Fantastic 8.8based na 7 opinie

  
Hotel Area: InneWszystkie pokoje posiadają suszarkę do włosów, codzienna prasa, klimatyzacja, deska do prasowania w każdym pokoju.Inne funkcje w hotelu obejmują pralnia / pranie chemiczne, spotkania ...

 
zUSD 79za noc wakacyjne Jawad Al Al AbyadKsiążę Fahad Street (Siteen Street), Nowa Jeddah!Oceń wkrótce
  
Hotel Area: InneNiektóre z funkcji będziesz cieszyć się telewizja satelitarna / TV kablowa, wanna, pokoje dla niepalących, prysznic. Goście będą mieli Udogodnienia i usługi, w tym bezpieczeństwa ...

 
zUSD 91za noc Rest Inn Suites Hotel deszczemKról Abdul Aziz Road, New Jeddah.!Oceń wkrótce
  
Hotel Area: InneUwzględnione we wszystkich pokojach klimatyzację, prysznic i wanna, telewizja satelitarna / kablowa. Aby każdy z gości jest bardziej kompletna, Jeddah Hotel oferuje winda, room service, ...

 
zUSD 67za noc Hotel Suites SanamKomercyjnej, Jeddah Wielka 10.0based podstawie 1 recenzji

  
Hotel Area: InneGoście znajdą deska do prasowania, biurko, suszarka do włosów oczekiwania w każdym pokoju. Goście będą mieli Udogodnienia i usługi, w tym Space winda, restauracja 24 godzin ...

 
zUSD 93za noc Bhadur Resort JeddahObhor północ, Jeddah 3.0based otrzymał podstawie 1 recenzji

  
Hotel Area: InneJest telewizor, wanna, klimatyzacja w każdym dobrze wyposażonym pokoju hotelowym. Oferuje on restaurację, room service, sejfem, centrum biznesowe, Jeddah ...

 
zUSD 479za noc Park Hyatt Jeddah Marina Club and SpaAl Hamra District, Southern Corniche, Jeddah 6.7based Fun podstawie 2 recenzji

  
Hotel Area: Obszary WybrzeżeKażdy pokój jest klimatyzacja, pokoje dla niepalących, biurko.Excellent hotel w Jeddah posiada także 24-godzinny room service, sklepy, sale konferencyjne. Udogodnienia dla rekreacji
Więcej informacji w innych językach na jednym blogu patrz poniżej:
http://kekabah.blogspot.com/http://travelandhealthnews.blogspot.comhttp://entertainmentandgetextramoney.blogspot.comhttp://mjusuf.blogspot.com/http://computer-internet-usaha.blogspot.com/http://computer-internet-3d-animationsetc.blogspot.com/http://newsvideo-photo.blogspot.com/http://allsportcourseskursusolahraga.blogspot.com/http://computer-internet-bussines.blogspot.com/http://education-pendidikan-online.blogspot.com/http://jobvacancieslowongankerja.blogspot.com/http://soccercoursessepakbola.blogspot.com/http://moviemusicfilmmusik.blogspot.com/http://languagecourseskursusbahasa.blogspot.com/http://cookreciperesepmasakan.blogspot.com/http://clickbankbussinesbankdatabisnis.blogspot.com/http://entertainmentandgetextramone.blogspot.com

Tidak ada komentar:

Posting Komentar