Minggu, 01 Juli 2012

Europski prvak Španjolska je pobijedila Italija 4-0 nakon

KIJEV - Španjolska pogledati žestoke u Europskom kupu konačna istovremeno se osigurava kao prvaci Europe nakon uspješnog osvajanja Italije 4-0 u finalu Europskog kupa 2012 Olimpijski stadion u Kijevu, Ukrajina, nedjelju ili ponedjeljak (2012/07/02) ranih jutarnjih sati. Četiri cilj pobjeda "La Furia Roja" tiskana Davida Silve, Jordi Alba, Fernando Torres, i Juan Mata.

Obje ekipe počeo igru ​​sa sporim tempom od početka minuta. Španjolski sa tiki-Taka taktici, bio je u mogućnosti ograničiti obranu Italije. Xavi Hernandez je otvorio prvu priliku za Španjolsku u 10. minuti. Međutim, udarac lopte teško je započeo suradnju s CECS Fabregras gladak izvan kaznenog prostora je doplutao preko grede tankom Italiji.

Četiri minute kasnije, Španjolski konačno moći promijeniti prve rezultat zahvaljujući ciljeva iz Silva u 14. minuti. Polazeći od Xavia Hernandez, Andres Iniesta i skinula preko prijevoja na Fabregas. Izbjegao zamku zaleđu, Fabregas zatim probodeno srce obrane i pustiti mamac pad odmah pogođen Silva u zaglavlju. Silva vodio loptu u gol, 1-0 u Španjolsku.

Ostavio iza sebe jednim ciljem, Italija ne može šutjeti. Mario Balotelli gotovo izjednačio s zaglavlja, kada je Federico Balzaretti križ ne može se guraju od strane vratara Iker Casillas u 27. minuti.

Do sredine prvog kruga, Španjolska više preživjeti. U međuvremenu, Italija i dalje pokušati demontirati obranu Gerard Pique i sur. Antonio Cassano je dobio priliku u 29. minuti. Nažalost, AC Milan udarac pucao je slabo i lopta se može lako predviđaju Casiilas.

Četiri minute kasnije, opet Casillas opet obavlja briljantno. Ovaj put, vratar Real Madrid je u stanju izdržati težak udarac Ignazio ublažiti izvan okvira u 33. minuti s vrlo dobro.

Kombinacija Andrea Pirlo i Riccardo Montolivo i dalje ograničiti obranu Španjolske do zadnje minute prvog poluvremena. Nastavak za napad, "Gli Azzurri" izgubio koncentraciju u obrani. Konačno, može se koristiti španjolski postići svoj drugi gol je Alba u 42. minuti. Primajte kuhani kroz prijevoj od Xavia, Alba zatim kick-off Horizontalno usmjereno bez mogućnosti predvidjeti Buffon.

Nakon poluvremena Italija izravno suzbiti španjolsku obranu. Zamjena Antonio Di Natalea, ima zlatnu priliku nakon jednog prijevoja na zaleđu 51 minute. Međutim, teško udarac lopte u kaznenom okvir još uvijek može jako dobro predviđaju Casillas.

Usporilo tempo igre puta kroz drugi. Italija čini se teško probiti španjolsku obranu. U međuvremenu, Vicente del Bosque je strana, više loptu u sredini terena, a ponekad zlonamjernih napada iz krila.

Ulazak u posljednjih deset minuta, Italija izgleda sve više frustriran ne mogu prodrijeti u španjolsku utvrdu. Kasnije je korišten od strane Iniesta i njegovim prijateljima da preuzmu igru.

U 84. minuti zamjena Fernando Torres konačno dashed nade Italije nakon što je španjolski bili u mogućnosti da biste dodali keungulan 3-0. Primanje povratnih informacija od Xavia i Chelsea napadač zaleđu prolaz, a zatim odmah usmjereni na kick-off u lijevom kutu cilja bez mogućnosti predvidjeti Buffon.

Dvije minute ostatak, zamjena, Juan Mata ispunjava rezultat na 4-0 u Španjolsku nakon što je u mogućnosti kako bi se povećala prednostima mamac Torres. Rezultat je bio i traju do kraja u igri i učiniti Španjolsku kao europske prvake.

Prema UEFA-e, tijekom igre, Španjolska kontrolira loptu onoliko koliko 52 posto i ispalio devet hitaca iz 14 točnih udaraca na gol. Španjolski stvorio šest šanse od 11 eksperimenata.

Momčadi:
Španjolska (4-3-3): 1-Iker Casillas, Sergio Ramos, 15, 3-Gerard Pique, 18-Jordi Alba, 17-Alvaro Arbeloa, 16-Sergio Busquets, 14-Xabi Alonso, 8-Xavi, 6 - Andres Iniesta, Cesc Fabregas 10 - (9-Fernando Torres 75), 21-David Silva (7-Pedro Rodríguez 58).

Italija (4-1-3-2): 1-Gianluigi Buffon, 7-Ignazio ublažiti, 15-Andrea Barzagli, 9-Leonardo Bonucci, 3-Giorgio Chiellini (6-Federico Balzaretti 21), 8-Claudio Marchisio, 21 - Andrea Pirlo, 16-Daniele De Rossi, Riccardo Montolivo 18 - (5-Thiago Motta 56), 10-Antonio Cassano (11-Antonio Di Natale 45), 9-Mario Balotelli.

Sudac: Pedro Proenca (Portugal)

Pregled: španjolski igrač David Silva slavi pogodak protiv Italije u 2012 Europskog kupa finale na Olimpijskom stadionu Kijev, Ukrajina, u nedjelju ili ponedjeljak (2012/07/02) ranih jutarnjih sati. Cilj je bio otvoriti pobjedu Španjolske 4:0 i osvojila Euro 2012.