Jumat, 15 Juni 2012

Francja pokonał 2:0 na Ukrainie Donbas Arena

Francja pokonać Ukrainę 2:0 w Donbass Arena, piątek (15/06/2012). Dzięki zwycięskiego gola, który został stworzony przez Jeremy Menez (53) i Yohan Cabaye (56), "Les Bleus" zajęli w klasyfikacji D Grupa z czterema punktami. Choć Ukraina jest wbita trzy punkty pozostaną na drugim miejscu.

Po opóźniony jest o godzinę z powodu ulewnego deszczu, mecz wznowiono. Francja o kontrolę nad grą. Laurent Blanc jest przez zespół znalazł w sieci poprzez działanie Jeremy Manez Ukrainy w 16. minucie. Jednak sędzia Kuipers Bjorn unieważnił gola bo Menez zostaje złapany przed wykonaniem przynęty offiside Ribery Frank.

Ukraina nie jest bez zagrożeń. Tim przez Oleg Błochin jest często zabójczy kontratak. Na minutę 23, na przykład, Szewczenko jest przeniknąć w prawym sektorze pertanan Francja udało się przełamać przynęty. Na szczęście, Mexès zręcznie przeciąć piłkę zanim upadł u stóp Woronina.

Jednakże, Samir Nasri i jego przyjaciele nie pozwól ukraiński rozwijać ataków. Menez prawie strzelił po wykorzystaniu ciepła przed bramką Ukrainy na 29 minuty. Niestety, biznes Menez było daremne po jego strzał został zablokowany przez Pyatov w 29. minucie.

Pięć minut później, włącz z powrotem wyłączyć Sheva zagrożeń poprzez ciężką nogę prawą kick. Co władzy, mogą być nadal blokuje strzał Sheva Hugo Lloris.

Jadąc do przerwy, francuski wysiłek zaowocowały niemal cel, jeśli nie Pyatov chwalebną ratunku. Bramkarze numerem 12 jest twarde Mexès czele szybko oddalił po krzyżu Nasri firmy. To ostatnia szansa dla Francji i wynik 0-0 przetrwać aż do przerwy.

Na początku drugiej połowy, Menez ponownie dostać okazję bramkę. Niestety strzał Paris Saint-Germain pomocnik nadal może zostać zablokowane przez Pyatov.

Wreszcie, Menez był jeden, który udało się paraliżującego Pyatov w 53. minucie. Cele pochodziła z przebiegłości, aby zwolnić przynęty Menez Benzema. Po balu, udało się przechytrzyć Selin Menez. Bez litości, Menez strzelił ciężko, nie mogąc przewidzieć Pyatov.

Trzy minuty później, zwolennicy Donbas Arena Ukrainy dominującej znowu zamilkł na przełomie celem Cabaye Pyatov. Benzema zdobył ponownie dał terciptnya urodzenia. Real Madryt napastnik mierzy do Cabaye przynętę zwalniający. Pomimo napiętego straży, udało się dopchać Cabaye piłkę do bramki Ukrainy.

Mimo wygranej 2:0, "Les Bleus" nie relaksować swoje ataki. Cabaye ciężko kopnięcie spoza pola karnego pod bramkę do skutku, gdyby nie uderzył w słup. To samo diitunjukkan Ukraina. Andrij Szewczenko i jego przyjaciele wciąż walczy ducha menenjukkan zdobył odpowiedź. Ale dopóki walka się skończyła, żadnych dodatkowych celów, które zostały utworzone obu drużyn.

Wydają się być większe, francuski jedynie bezbramkowy remis z Ukrainą aż do końca pierwszej połowy nadal Eliminacjach Grupa D Euro 2012 w Donbass Arena, piątek (15/06/2012).

Gra wreszcie wznowione po opóźniony jest około 56 minut z powodu ulewnego deszczu, który zaczerwieniona Donbass Arena.

Francja o kontrolę nad grą. Laurent Blanc jest przez zespół znalazł w sieci poprzez działanie na Ukrainie Jeremy Menez w 16 minucie. Jednak sędzia Kuipers Bjorn unieważnił gola bo Menez zostaje złapany przed wykonaniem przynęty offiside Ribery Frank.

Ukraina nie jest bez zagrożeń. Tim przez Oleg Błochin jest często zabójczy kontratak. Na minutę 23, Shevchenko na prawym sektorze przeniknąć francuskiej obrony. 35-letni napastnik zdołał uwolnić przynętę. Jednak Phillippe Mexès zręcznie przeciąć piłkę zanim spadła pod nogi Andrij Woronin.

Samir Nasri i jego przyjaciele nie pozwól ukraiński rozwijać grę. Menez prawie strzelił po wykorzystaniu ciepła przed bramką Ukrainy na 29 minuty. Niestety, jego wysiłki nie owocować po wykonaniu jego bezpłatny numer udaremnione Andrij Pyatov z trudem.

Pięć minut później ponownie uciekł z zasadzki Sheva Adil Rami. Tym razem genialny Lloris Hugo konfrontacji z twardą odpowiedniego kopa nóg.

Jadąc do przerwy, francuski wysiłek zaowocowały niemal cel, jeśli nie Pyatov chwalebną ratunku. Bramkarze numerem 12 jest starannie zbyty twarde Mexès czele krzyża Nasri firmy.

To ostatnia szansa dla Francji i wynik 0-0 przetrwać aż do przerwy.

Francuski pomocnik Franck Ribery poddane przesuwany sprzęt przeciwko Ukrainie w jednym z graczy, ciągłe dostarczanie grupie D mecz na stadionie Donbas Arena, Donieck, piątek (15/06/2012).

Deszcz, który opróżniany Donbass Arena do meczu między Francją przeciwko Ukrainie w kontynuacji grupy D Euro 2012 powinno zostać odroczone.

Sama gra działa już od czterech minut. Obie drużyny miały rzeczywiście grał w szybkim tempie, ponieważ gra się zaczęło. Samir Nasri przez przełęcz do obrony może zagrozić bramkarza Ukrainy Andrij Pyatov jeśli nie szybko wydostać się z gniazda, aby rzucić piłkę w trzeciej minucie. Ale niedługo potem sędzia Kuipers Bjorn z Holandii postanowił wstrzymać grę.

Zespoły
Ukraina (4-2-3-1): Andrij Pyatov; Oleg Gusiew, Taras Mikhalik, Jewhen Kharcheridi, Jewhen Selin, Anatolij Tymoszczuk, Sergie Nazarenko, Andrij Yarmolenko, Andriej Woronin, Yevheniy Konoplyanka, Andrij Szewczenko
Rezerwy: Koval, Goryainov, Kucher, Szewczuk, Rakitskiy, Butko, Garmash, Alijew, rattan, Seleznyov, Devi

Francja (4-3-3): Hugo Lloris; Mathieu Debuchy, Adil Rami, Philippe Mexès, Gael Clichy; Yohan Cabaye, Franck Ribery, Samir Nasri, Jeremy Menez, Alou Diarra, Karim Benzema

Rezerwy: Mandanda, Carrasso, Evra, Réveillère, Koscielny, Valbuena, Matuidi, Malouda, M'Vila, Martin, Ben Arfa, GiroudSeleznyov, Devi vs.