Rabu, 27 Juni 2012

Hiszpania awansowała do finału Pucharu Europejskiej po zwycięstwie 4-2 rzutach karnych nad Portugalii

Donieck - Hiszpania pływał w finale Pucharu Europy po zwycięstwie 4-2 rzutach karnych nad Portugalią, półfinałowym meczu na Donbass Arena, Donieck, środę (27.06.2012). Kary wykonywane, ponieważ obie strony zwróciły 0-0 do końca dodatkowych rund.

Hiszpania dominują w posiadanie, ale trudno całkowicie opróżnić atak. Nie znaleźli rozwiązanie, gdy Portugalia wsunął atak, który doprowadził do strzału Ronaldo w 24. minucie.

Strzał Ronaldo strzela niecelnie, ale Portugalia jest dosyć stanie utrzymać ciśnienie. Choć stary i nie do bycia w sytuacji bardzo niebezpiecznej, Hiszpania miała do pokonania ciśnienia kłopotów Portugalii.

Ku 30. minucie wyjść z Nowej Hiszpanii Portugalii i ciśnienia ofensywnej. Ten wysiłek doprowadził do strzału z Andres Iniesta, który strzela niecelnie.

Portugalia przeniósł się szybko odpowiedzieć. Po balu z Jordi Alba, Joao Moutinho posłał piłkę do Ronaldo. Ronaldo następnie oddał strzał, który sprawia, że ​​piłkę na strzał z prawej strony bramkarz Iker Casillas.

Potem gra działa bardziej otwarty. Jednak obie strony nie są równie znaleźć rozwiązanie, dopóki gwizdek przerwy brzmiał.

W drugim meczu rundy trwała dłużej otwarte. Hiszpania starała się grać bardziej proste i Portugalia utrzymać agresywność. Jednak obaj starali się stworzyć przestrzeń i możliwości fotografowania.

Hugo Almeida próbuje przełamać impas strzałem z około 23 metrów w 58. minucie, ale jego strzał poleciał do hiszpańskiej bramki.

Kolejna próba wykonana w Hiszpanii, przez Xavi w 68. minucie. Jednak jego strzał prowadzi prosto do Rui Patricio.

Portugalia powrócił go z dwoma wolnego wykonanie kopnięcia w 73. minucie i 84.. Jednak dwa ścigał się na górze bramkarza Casillasa.

Przed doliczonym czasie gry, Ronaldo ponownie szansę i nie wykorzystał. Piłka bez eskorty, oznaczająca w polu, on oddał strzał, który odbił znak.

Hiszpania wygląda lepiej w drugiej połowie. Poza tym może on zapobiec przeciwnika przed atakiem ruch, są one również bardziej spójne przepływ ataku jej zawarcia.

W minutę-96-104 i, na przykład, Andres Iniesta strzelił. Choć jego pierwszy wysiłek zablokowany przez Bruno Alves, Rui Patricio oswoić zarówno eksperymenty.

W minut do 111 110 i, Cesc Fabregas i Jezusa Navas także spróbować strzelać bramki. Fabregas strzał zablokował natomiast Bruno Alves, Navas strzał osiadł na mieliźnie w rękach Patricio.

Portugalia się kilka razy próbował wsunąć ataku. Jednak ich wysiłki rozbiły się w połowie drogi partii. Następnie są one trudne do zamknięcia przestrzeni, więc kilka razy prawie przyznał.

Portugalia i Hiszpania zagrają rzutach karnych, dla 0-0 remis do końca dodatkowego rundy, Puchar Europy półfinałowym meczu na Donbass Arena, Donieck, środę (27.06.2012).

Portugalia i Hiszpania zagrają dodatkową rundę, ze względu na bezbramkowym remisem do końca normalny rundzie Puchar Europy półfinał mecz, na Donbas Arena, Donieck, środa (27/06/2012).

Według UEFA, do końca normalny rundzie Hiszpania kontrolowała piłkę tak mocno, jak 56 procent dokładne i rozpętał strzał z sześciu przedsiębiorstw. Co do Portugalii stworzone dwie szanse na dziesięć prób.

Skład uczestników:
Portugalia (4-3-3): 12-Rui Patricio; 2-Bruno Alves, 3-Pepe, 5-Fabio Coentrao, 21-Joao Pereira, 4-Miguel Veloso, Joao Moutinho 8 -, 16-Raul Meireles, 7 - Cristiano Ronaldo, 9-Hugo Almeida (11-Nelson Miguel Castro Oliveira81)), 17-Nani

Hiszpania (4-3-3): 1-Iker Casillas, Sergio Ramos, 15, 3-Gerard Pique, 18-Jordi Alba, 17-Alvaro Arbeloa, 16-Sergio Busquets, 14-Xabi Alonso, 8-Xavi (17 - Pedro 87); 6-Andres Iniesta, 11-Alvaro Negredo (10-Cesc Fabregas 54), 21-David Silva (22-Jesus Navas 60)

Sędziował: Cuneyt Cakir

zdjęcie: hiszpański obrońca Alvaro Arbeloa (z lewej) walczy o piłkę z Portugalią napastnik, Nelson Oliveira, Puchar Europy półfinał, w Doniecku na środę 27.06.2012).